Sobota 06. 11. 2010       -      14. kolo

Černovice   -   muži "B"      3 : 0           ( 2 : 0 )
Branky:
Rozhodčí: Šefčík Jiří     ŽK: 0:0     diváci 40
Sestava: Soukup Aleš, Zadák Zdenda, Jelínek Olda, Plášil Lukáš, Lehejček Jarda, Šindelář Radek, Burza Milan st., Chmel Aleš, Doskočil Pavel (Šatara Milan), Brýna David, Zadák Pavel

V sobotu jsme předehrávali první jarní zápas a zamířili na Černovické hřiště. Střetli jsme se tak se soupeřek, kterého jsme před čtrnácti dny porazilo doma 3:0. Sestava napovídala, že podobného výsledku se nedočkáme. Domácí posilněni o hráče A týmu vlétli do zápasu a svůj tlak korunovali vedoucí brankou. Naše hra nebyla přesná a soupeřovu branku jsme ohrozili pouze výjimečně. Domácí přidali další branku a uzavřeli poločas. V druhé půli se naše hra zpřesnila, podařilo se nám pár kombinací a ohrozili jsem i Černovickou branku, gól se nám však vsítit nepovedlo a navíc jsme neproměnili ani penaltu. Kontaktní branka nepadla a utkání se nedramatizovalo. Soupeř ještě v závěru upravil na konečných 3:0. Naše hra v druhé půlce nebyla špatná a kdyby se nám podařilo proměnit šance mohl být výsledek jiný. Teď nás čeká zimní přestávka a v ní musíme všichni zapracovat, aby jarní část soutěže přinesla více bodů a změnilo se naše postavení v tabulce.

Neděle 31. 10. 2010       -      13. kolo

Nová Cerekev   -   muži "B"      4 : 1           ( 3 : 1 )
Rozhodčí: Klubal Milan
Sestava: Lehejček Jirka, Zadák Zdenda, Jelínek Olda, Petrů Martin, Valeš Mirek (Zadák Pavel), Vichr Fanda, Chmel Aleš, Doskočil Pavel (Šatara Milan), Háva Pavel (Zadák Petr), Brýna David, Plášil Ondra

V neděli jsme odehráli poslední podzimní zápas na hříšti Nové Cerekve. Do zápasu jsme vstoupili náramně. Po dlouhém výkopu prodloužil Ondra Plášil hlavou, David Brýna přehodil domácího gólmana a vedli jsme 1:0. Poté následovalo několik neproměněných šancí z naší strany. Do dvacáté minuty jsme hráli svou hru a měli zápas pod kontrolou. Náhle přišel zvrat, naše hra byla bez pohybu, záloha zmizela a domácí si dělali na hřišti co chtěli, do konce půle vstřelili postupně tři branky a bylo rozhodnuto. Do druhého poločasu jsme nastoupili s přeskupenou sestavou, ale hra byla beze změny. Domácí nás nadále tlačili a kontrolovali výsledek. Zápas skončil 4:1 a musíme si přiznat, že bez tréninku to prostě nepůjde. V sobotu předehráváme jarní zápas na hřišti Černovic a poté máme zimní přestávku, kde musíme všichni zapracovat na svém fotbalovém umění. V jarní části soutěže se pak pokusíme o získání potřebných bodů.

Čtvrtek 28. 10. 2010       -      1. kolo

muži "B"   -   Černovice      3 : 0           ( 2 : 0 )
Branky: 24 a 40 min Háva Pavel, 81 min Zadák Pavel
Rozhodčí: Pekař Miloslav     ŽK: 4:2     diváci 30
Sestava: Soukup Aleš, Zadák Zdenda, Tesař Michal, Jirků Zdeněk, Jelínek Olda (Šatara Milan), Chmel Aleš (Doskočil Pavel), Háva Pavel, Zadák Petr (Zadák Pavel), Burza Milan st., Brýna David, Šindelář Radek

Ve čtvrtek jsme dohrávali na dvakrát odložený zápas, kdy k nám zavítal soupeř z Černovic. Utkání začalo vyrovnanou partií, postupem času si hosté vytvářeli mírnou převahu. Při jedné naší kombinaci nádhernou střelou vsítil branku Pavel Háva. O pár chvi později zvyšoval opět Pavel Háva na 2:0, když vyslal z vápna míč k tyči. Poločas končil 2:0. V druhé půli byl očekávám Černovický tlak, hosté otevřeli hru a dostávali jsme se do šancí, které se nám nedařilo proměnit. Při rychlém brejku se dostal po kombinaci míč na kopačky Pavla Zadáka, který se nemýlil a upravil na konečných 3:0. Tento zápas se nám povedl a doufejme, že v podobných výkonech budeme pokračovat.

Neděle 24. 10. 2010       -      12. kolo

muži "B"   -   Horní Cerekev      2 : 3           ( 2 : 0 )
Branky: Vichr Fanda, Šindelář Radek
Rozhodčí: Šefčík Jiří
Sestava: Lehejček Jirka, Šindelář Radek, Herna Lukáš, Lehejček Jarda, Zadák Pavel, Vichr Fanda, Jelínek Olda, Jirků Zdeněk, Plášil Ondra, Chmel Aleš, Brýna David, střídající: Šatara Milan

Tento zápas se zdál být předem rozhodnutý a to po zjištění, že hosté přijeli pouze v devíti. Začátek potvrdil předpoklad a v desáté minutě jsme vedli 2:0. Nejprve se prosadil hlavou Fanda Vichr a poté krásnou střelou Radek Šindelář. To však bylo vše. Postupem první půle se hosté začali rozehrávat a zjistili, že se mohou dostávat až k naši brance a ohrozit našeho gólmana. Do druhé půle jsem nastoupili s jasným cílem-změnit hru a přidat branky. Naše hra však byla špatná a nedařilo se nám proměnit naše šance. Hosté svou snahou a pílí vstřelili tři branky a otočili zápas. Toto bylo naše nejhorší utkání.

Neděle 17. 10. 2010       -      11. kolo

Lukavec   -   muži "B"      5 : 3           ( 2 : 1 )
Branky: 2 x Plášil Ondra, Háva Pavel
Rozhodčí:
Sestava: Lehejček Jirka, Lehejček Jarda, Valeš Mirek, Jirků Zdeněk, Smrčka Martin, Zadák Pavel (Šindelář Radek), Chmel Aleš, Doskočil Pavel (Šatara Milan), Háva Pavel, Brýna David, Plášil Ondra

V neděli jsem odjížděli na hřiště Lukavce. Utkání pro nás začalo na výbornou, David Brýna nahrával před bránu domácích a Pavel Háva tvrdou střelou zajistil naše vedení. Domácí však v zápětí vyrovnali a začínalo se od nuly. Do konce půle se Lukavci podařilo vstřelit druhou branku a upravit tak na 2:1. V druhé půlce se domácí prosadili další brankou. O pár chvil však korigoval přesnou střelou Ondra Plášil a byli jsme v kontaktu. Hned po rozehrání jsme však vstřelili vlastní gól. Ondra Plášil vstřelil svůj druhý gól a opět jsme se na domácí dotáhli. Naše snaha o vyrovnání byla marná a domácí upravili na konečných 5:3. V dalším kole se utkáme na domácím hřišti s tradičním rivalem z Horní Cerekve.

Neděle 10. 10. 2010       -      10. kolo

muži "B"   -   Petrovice      0 : 9           ( 0 : 3 )
Branky:
Rozhodčí: Pekař Miloslav     ŽK: 2:2     diváci: 40
Sestava: Lehejček Jirka, Lehejček Jarda, Plášil Lukáš, Jelínek Olda, Jirků Zdeněk, Zadák Pavel, Plášil Ondra, Zadák Petr (Šindelář Radek), Vichr Fanda, Brýna David, Šatara Milan

Naše snaha o potrápení favorita se nekonala. Domácí zápas s favoritem soutěže dopadl katastroficky. Příčina vysoké prohry je jediná - absence důležitých hráčů. Začátek zápasu předznamenával pro nás lepší výsledek. Aktivní hře hostí jsme odolávali a dostali jsme se i k nějaké té šanci. Ve 23 minutě kopali hosté penaltu a ujali se vedení. O pár minut později další penaltou pohrdli a vypadalo to že můžeme Petrovice potrápit. Rozhodující chvíle nastala v závěru první půle, kdy ve 40 a 44 minutě hosté přidali dvě branky a bylo po veškerých nadějích. Do druhé půle jsme vstoupili se snahou o zvrat, po naší nastřelené tyčce se v zápětí prosadili hosté a rázem vedli o čtyři branky. Naše hra byla od této doby odevzdaná a Petrovičtí nám nasázeli další góly, až do konečného výsledku 0:9. Můžeme jen doufat že k dalšímu zápasu do Lukavce odjede více potřebných hráčů a přivezeme tolik důležité body.

Neděle 3. 10. 2010       -      9. kolo

Mnich   -   muži "B"      1 : 5           ( 0 : 3 )
Branky: 2 x Brýna David, 2 x Plášil Ondra, Háva Pavel
Rozhodčí:
Sestava: Soukup Aleš, Lehejček Jarda, Plášil Lukáš, Jirků Zdeněk, Jelínek Olda, Háva Pevel, Chmel Aleš (Šatara Milan), Vichr Fanda (Zadák Pavel), Smrčka Zdenda, Brýna David, Plášil Ondra

V neděli jsme za chladného odpoledne odjížděli do Mnichu. Konečně jsme se sešli v neslepené sestavě a na každém postu nastoupil adekvátní hráč. Zápas začal v rychlém tempu a několik šancí bylo k vidění na obou stranách. Do vedení jsme šli zásluho Davida Brýny, když obstřelil domácího gólmana. Další branku přidal po individuální akci Ondra Plášil, vybojoval balon, obhodil si brankáře a s přehledem zakončoval do prázdné branky. Třetí branka padla když Ondra Plášil zatáhl po lajně, přesnou přihrávkou našel Davida Brýnu a ten upravil na poločasové skóre 0:3. Do druhé půle jsme šli s pohodlným náskokem a vidinou tří bodů. Domácí zaznamenali branku po nepřesném rozehrání a nedorozumění v naší obraně. Zvrat v utkání jsme nedovolili a hned v zápětí se prosadil Ondra Plášil a vedli jsme opět o tři góly. Tvrdou a nechytatelnou střelou se v závěru utkání prosadil Pavel Háva a dal tak výsledku konečnou podobu 1:5. Pochvala patří celému mužstvu a každému hráči, všichni makali a nekecali, což se projevilo kladným výsledkem a jasnou výhrou. Škoda že se v podobné sestavě nescházíme ke každému zápasu, naše postavení v tabulce by bylo stoprocentně jiné. V dalším kole se předvede na Počáteckém trávníku první tým tabulky – Petrovice.

Sobota 25. 9. 2010       -      8. kolo

muži "B"   -   Ústrašín      1 : 4           ( 0 : 2 )
Branky: 87 min Chmel Aleš
Rozhodčí: Píšan          ŽK: 1:1          diváci: 40
Sestava: Lehejček Jirka, Lehejček Jarda, Kalášek Jirka, Smrčka Zdenda, Jelínek Olda, Zadák Pavel, Chmel Aleš, Doskočil Pavel, Plášil Ondra, Brýna David, Novotný Ondra

V sobotu jsme odehráli domácí zápas proti Ústaršínu. Zápas začal vyrovnanou partií, několik šancí se objevilo na obou stranách. Hosté se ujali vedení po rychlém brejku 10 minut před půlí a v zápětí přidali druhou branku, poločas tak končil 0:2 a o zápasu bylo rozhodnuto. V druhé půli si Ústrašínští výsledek hlídali a pohybem na hřišti nás přehrávali a postupně vstřelili další dvě branky. Nám se podařilo pouze korigovat v závěru, když se Aleš Chmel po přihrávce Davida Brýny prosadil povedenou střelou.

Sobota 18. 9. 2010       -      7. kolo

Senožaty   -   muži "B"      3 : 1           ( 1 : 1 )
Branky: Brýna David
Sestava: Soukup Aleš, Lehejček Jarda, Háva Pevel, Herna Lukáš, Kolařík Honza, Zadák Pavel, Chmel Aleš, Šatara Milan, Vichr Fanda, Brýna Martin, Brýna David

V sobotu jsme odehráli další mistrovské utkáni na hřišti Senožat. V oslabené sestavě a pouze s jedenácti hráči jsme inkasovali hned v úvodu utkání a mohlo se zdát, že si odvezeme pořádný příděl. Avšak rychlá branka domácích byla vše a hra probíhala naprosto vyrovnaně, ba naopak jsme měli mírnou převahu, což znamenalo vyrovnání, David Brýna napřáhl zpoza vápna a střelou do šibenice upravil na poločasové skóre 1:1. V druhé půli se projevila netrénovanost hráčů, kteří se k fotbalu vrátili po větší pauze. Domácí nás zatlačili a podařilo se jim vstřelit dvě branky. Naše snaha o vyrovnání byla marná a tak končil zápas výsledkem 3:1. V sobotu se konečně předvedeme na domácím trávníku v zápase s Ústaršínem a v úterý proběhne na domácím trávníku odložené utkání s Černovicema.

Sobota 11. 9. 2010       -      6. kolo

Želiv   -   muži "B"      2 : 1           ( 2 : 1 )
Rozhodčí: Jonáš     ŽK: 3:5     diváci: 20
Sestava: Lehejček Jirka, Lehejček Jarda, Plášil Ondra, Jelínek Olda, Herna Lukáš, Šindelář Radek, Doskočil Pavel, Chmel Aleš, Vichr Fanda, Brýna David, Zadák Pavel (Šatara Milan)

V sobotu jsme odjeli k dalšímu utkání na Želivský trávník. Sestava byla poznamenaná mnohými absencemi a tak nás bylo pouze 12. Začalo se vyrovnanou hrou na obou stranách. David Brýna se prosadil po chybě domácí obrany, když střelou k tyči otevřel skóre zápasu. Domácí svou snahou o vyrovnání zlepšili hru a začali nás přehrávat, prosadili se dvěma rychlými brankami a rázem vedli oni. Poločas končil výsledkem 2:1. V druhé půli domácí tlačili a vytvořili si mnoho šancí, z kterých se nedokázali prosadit. Naše hra byl opět doprovázena nepřesnou rozehrávkou a tak jsme se do šancí dostávali jen ojediněle. V posledních minutách utkání se nám však z rychlého brejku podařilo Pavlem Doskočilem vyrovnat, avšak zdvižený praporek pomezního rozhodl o tom že všechny body zůstanou v Želivě. Můžeme doufat že k příštímu zápasu do Senožat odjede početnější sestava

Neděle 5. 9. 2010       -      5. kolo

Košetice   -   muži "B"      4 : 2           ( 3 : 1 )
Branky: 2 x Brýna David
Rozhodčí:
Sestava: Lehejček Jirka, Lehejček Jarda, Plášil Ondra, Valeš Mirek (Zadák Pavel), Jirků Zdeněk, Doskočil Pavel, Chmel Aleš, Háva Pevel, Vichr Fanda (Šindelář Radek), Brýna David Zadák Petr (Šatara Milan)

V neděli nás čekal další zápas na horké půdě silných Košetic. Domácí využili chyb v naší rozehrávce u rychle se ujali vedení, po rychlých brejcích nám postupně vstřelili tři branky. Poté jsme začali hrát a David Brýna prostřelil domácího gólmana. Poločas tak končil 3:1. V druhé půli jsme byli lepším týmem a vytvořili si několik šancí, avšak bez gólového efektu. Domácí se prosadili po centrovaném balonu a pohotovém zakončení z první. Aleš Chmel našel krásnou přihrávkou Davida Brýnu, ten obhodil hráče a míč poslal kolem gólmana do sítě domácích. Zápas tak končil 4:2. Tento týden můžeme být spokojeni s hrou v druhé půli, ne však s výsledkem. V Košeticích se opět potvrdilo že chybí především přesná přihrávka a bez ní to jde obtížně. V dalším kole se pokusíme bodovat na hřišti Želiva.

Sobota 28. 8. 2010       -      4. kolo

muži "B"   -   Velká Chyška      4 : 1           ( 1 : 0 )
Branky: 18 min Doskočil Pavel, 67 a 72 min Smejkal Jirka, 82 min Brýna David
Rozhodčí: Faltýnek     ŽK: 1:3     diváci: 40
Sestava: Matula Petr, Lehejček Jarda, Plášil Ondra, Tesař Karel, Plášil Lukáš, Zadák Petr (Šindelář Radek), Doskočil Pavel, Chmel Aleš, Vichr Fanda (Herna Lukáš), Brýna David, Smejkal Jirka (Šatara Milan)

V dalším domácím zápase k nám zavítala Velká Chyška. Hosté přijeli v 10-ti, mohlo se zdát že o výsledku je předem rozhodnuto, avšak realita byla jiná. Naši herní převahu ukončovala nepřesná přihrávka a do šancí jsme se tak dostávali pouze ojediněle. Za zmínku stojí pěkná akce Jirky Smejkala, pohotově přehodil gólmana hostí, míč však skončil pouze na břevně. Po přihrávce za obranu hostí se ocitl před brankou David Brýna, přihrával na Jirku Smejkala, ten ještě posunul a Pavel Doskočil bez problému zajistil vedení 1:0. Začátek druhé půle byl ve znamení tlaku Velké Chyšky, pouze jsme přihlíželi snaze o vyrovnání, to přišlo v zápětí a ze standardní situace se hlavou prosadil hostující hráč. Po inkasované brance jsme se probrali a začali konečně hrát a i naše kombinace se zpřesnila. Jirka Smejkal vyslal z levačky nádhernou střelu, míč končil v šibenici a opět jsme se ujali vedení. Při dalším útoku postrčil David Brýna míč před branku, kde Jirka Smejkal dalším gólem upravoval již na 3:1. V závěru utkání se ještě prosadil, po nepřesném rozehrání hostů, David Brýna a přidal tak poslední branku. Zápas končil 4:1, můžeme být spokojeni s výsledkem, ne však s předvedenou hrou, která je poznamenána především nepřesnou přihrávkou. V neděli odjíždíme k nelehkému zápasu do Košetic.

Neděle 22. 8. 2010       -      3. kolo

muži "B"   -   Čejov      3 : 3           ( 2 : 2 )
Branky: 2 x Brýna David, Háva Pavel
Rozhodčí: Rys Jaroslav     ŽK: 1:0     diváci: 50
Sestava: Soukup Aleš, Lehejček Jarda, Jirků Zdeněk, Tesař Karel, Háva Pavel, Zadák Pavel (Šindelář Radek), Šatara Milan (Plášil Lukáš), Chmel Aleš, Vichr Fanda, Brýna David, Plášil Ondra

Ve slunnou neděli zavítal na náš trávník celek Čejova a chtěli jsme získat první body. Zápas začal jednoznačným tlakem z naší strany. Hned v první minutě se prosadil tvrdou střelou Pavel Háva. Následovalo několik dalších našich šancí, včetně neproměněné penalty. Hosté začali hrozit a po naší nepřesné rozehrávce vyrovnali, v zápětí přidali druhou branku a ujali se vedení. Čejov neproměnil několik vyložených šancí. Před koncem půle se prosadil vyrovnávacím gólem David Brýna. Poločas tak končil 2:2. Po přestávce se střídali šance na obou stranách. Po přihrávce Radka Šindeláře za obranu hostí poslal míč kolem gólman do branky David Brýna a vypadalo to na první vítězství v sezóně. Čejov však bojoval a vyrovnal. Zaznamenali jsme první bod. V příštím kole se utkáme opět na domácím trávníku proti Velké Chyšce.

Sobota 14. 8. 2010       -      2. kolo

Žirov   -   muži "B"      6 : 2           ( 4 : 1 )
Branky: Doskočil Pavel (PK), Šindelář Radek
Rozhodčí:
Sestava: Matula Petr, Lehejček Jarda, Plášil Lukáš, Herna Lukáš, Zadák Zdenda, Zadák Petr (Šindelář Radek), Doskočil Pavel, Chmel Aleš, Soukup Aleš, Brýna David, Zadák Pavel

K prvnímu zápasu jsme ve III. třídě OP zavítali na Žirovský trávník. Naše sestava byla ovlivněna několika absencemi a dále byla znát prázdninová přestávka. Žirovští posilnění hráči „A“ týmu vstřelili dvě rychlé branky a udávali tempo zápasu. Aleš Chmel vyslal povedenou střelu na domácí branku, gólman pouze vyrážel a dobíhající David Brýna byl faulován, nařízenou penaltu s přehledem proměnil Pavel Doskočil. Na naši trefu reagoval soupeř další brankou. Do konce půle se trefili Žirovští ještě jednou a poločas byl uzavřen skórem 4:1. V druhé půli jsme naši hru zlepšili a zvýšili aktivitu. Krásnou střelou z vápna se prosadil Radek Šindelář a korigoval na 4:2. Domácí proměnili v zápětí brejk a bylo to 5:2. Poslední branka padla po penaltě a upravila tak konečný stav na 6:2 pro domácí. Zápas tak končil jasnou výhrou Žirova. V příštím kole se utkáme na domácím trávníku s Čejovem a pokusíme se získat první body v sezóně.