PODZIM 2014

9.8. 2014            muži  –  Plačkov „A“          2 : 4       (1:3)

Branky: 34. Měkuta, 53. Kocourek         Rozhodčí: Poul  ŽK: 2:0   Diváci: 50

Sestava: Novotný – Neuber, Drechsler, R. Háva, M. Pavlíček, Kopečný, Kocourek, Tesař (79. M. Šatara), V. Šatara, Doležal, Měkuta.

Domácím nevyšel první poločas, v něm hrubými chybami věnovali soupeři vedení. Po změně stran se Počátečtí probrali, hosty přehrávali, ale podařilo se jim pouze snížit.

16.8. 2014           Pacov „B“  -  muži             2 : 1      (1:1)

Branky: 40. a 89. Gavrecký (druhý PK) – 30. Kopečný David

rozhodčí: Faltýnek    ŽK: 1:6     ČK: 1:1 (90. Z. Rybčák – 90. Smejkal Jirka)    diváci: 120                                  Sestava:  Novotný F.– Neuber, Pavlíček, Doležal J., Tesař, Kopečný, Dedera D., Vlček T., Kocourek, Smejkal J., Dvořák (68. Vojta).

Pacov měl po většinu utkání navrch, ale dlouho to na jeho vítězství nevypadalo. Hosty dostal do vedení po půlhodině hry lobem Kopečný. Ještě do přestávky dokázal Gavrecký alespoň srovnat. Ve druhé půli tlak domácích pokračoval, klíčovým se ukázal příchod Krátošky na hřiště. Po faulu na něj se pískala penalta, z níž Gavrecký rozhodl. (deník)

23.8. 2014            muži  –  Hořepník          5 : 0         (3:0)

Branky: 12. a 82. Tesař, 25. a 89. Kocourek,42. Měkuta

rozhodčí: Ságl, diváci:50           Sestava : Novotný – Neuber (88. Vojta), M. Pavlíček, T. Pavlíček, Tesař, Kopečný, V. Šatara, Kocourek, Měkuta (88. M. Šatara), Doležal (66. Švarc)

V prvním poločase se hrálo jen na jednu branku, domácí ani zdaleka nedokázali využít všechny své šance, přesto pohodlně vedli 3:0. Po přestávce už se dohrálo pod vlivem rozhodnutého zápasu, Počátky v poslední desetiminutovce své vítězství ještě zvýraznily. (deník)

30.8. 2014           Božejov  -  muži             1 : 4         (1:0)

Branky: 22. Fučík – 51. a 87. Kocourek, 52. Doležal, 83. Vlček

rozhodčí: Večeřa,   ŽK: 3:4,   diváci: 67.

Sestava:  Novotný – Neuber, M. Pavlíček, T. Pavlíček, Tesař, Doležal (84. M. Šatara), Dedera, V. Šatara, Kocourek, Vlček, Švarc.

Domácí herně nepropadli, měli mírnou převahu, ale jen těžko se prosazovali. Výjimkou byla 22. minuta, kdy se po narážečce trefil Fučík. Po změně stran mířily do černého už jen Počátky, skóre otočily slepenými brankami v rozmezí dvou minut.(deník)

6.9. 2014            muži – VOLNO

14.9. 2014           Maraton PE  -  muži        3 : 1       (1:0)

Branky: 39. Pavouk, 66. Růžek, 77. M. Vaněk (PK) – 86. Kocourek         rozhodčí: Chvála      ŽK: 0:2        diváci: 100

Sestava: F. Novotný – Neuber, M. Pavlíček, T. Pavlíček, Doležal, Kopečný, Dedera, Vlček, Kocourek, Šatara         (64. T. Novotný), Švarc.

V prvním poločase měl Maraton mírnou převahu a střelecky ji vyjádřil Pavouk. Po přestávce se hrálo prakticky na jednu branku, vedení domácích zvýšili Růžek a M. Vaněk, přičemž hráči Maratonu několik dalších šancí neproměnili. Hosté zásluhou Kocourka

20.9. 2014           muži      Žirov         5 : 0           (1:0)

Branky: 12. a 73. Měkuta, 56. M. Pavlíček, 67. Kocourek, 77. Vlček           Rozhodčí: Kolář     ŽK: 1:1      Diváci: 50

Sestava: Novotný – Neuber, M. Pavlíček (85. A. Soukup), T. Pavlíček, Doležal, Kopečný, Blažek (77. Hanzálek), Vlček, Kocourek, Měkuta, Švarc (50. R. Háva).

Domácí začali dobře, ale po gólu Měkuty se dostali do útlumu a celý zbytek prvního poločasu hledali to správné tempo. Po přestávce už měly Počátky jasně navrch, soupeře přehrávaly technickou hrou a zaslouženě dokráčely k vysokému vítězství.

27.9. 2014           Obrataň  -  muži        4 : 3         (1:3)

Branky: 22. Pučálek, 55. L. Vlach, 63. vlastní, 79. Hovorka – 8. Blažek,15. Smejkal, 37. Vlček

rozhodčí: Poul     ŽK: 1:3     diváci: 75

Sestava: Novotný – Drechsler, Pavlíček (78. Šatara), Háva (53. Tesař), Dedera, Kopečný, Blažek, Vlček, Kocourek, Smejkal, Doležal.

Na hře domácích byla v první půli znatelná absence dvou stoperů, hosté šli do dvoubrankového trháku. Po změně stran Obrataň přidala, tři body jí vystřelil Hovorka.

4.10. 2014           muži   –   Kamenice nad Lipou „B“        6 : 2       (4:1)

Branky: 14. a 33. Vlček, 18. a 67. Kocourek, 24. Měkuta, 61. Drechsler – 36. D. Hadač, 50. J. Růžička

Rozhodčí: Šťastný     ŽK: 2:3       Diváci: 60.

Sestava: Počátky: Novotný – Drechsler (82. Švarc), M. Pavlíček, T. Pavlíček, Doležal, Kopečný, Blažek (74. Tesař), Vlček, Kocourek (82. Neuber), Měkuta (90. M. Šatara), Dedera

K velmi dobré kvalitě zápasu přispěly obě strany, přesto měly hlavně v prvním poločase výrazně navrch Počátky. Ty získaly vedení 4:0. Hosté góly orámovali přestávku, ale zápas už nezdramatizovali. Na snížení J. Růžičky totiž rychle reagovali Drechsler a Kocourek.

12.10. 2014           Žirovnice „B“ - muži         1 : 1         (0:1)

Branky: 75. Pokorný – 15. J. Smejkal                 Rozhodčí: Machač         ŽK: 3:1        Diváci: 60

Sestavy: Žirovnice B: V. Kolář – Ištok, Kořínek (86. Buchta), Metlička, P. Doležal, Rušil, Mach (69. O. Kolář), Musil, Váňa (72. Žižka), Tomšů (55. Pokorný), Ondřej Doležal ml.           Počátky: Novotný – Drechsler (81. V. Šatara), M. Pavlíček, Kopečný, Dedera, Vlček, J. Doležal, Měkuta, Neuber (46. T. Pavlíček), Smejkal, Blažek.

18.10. 2014           muži - Ústrašín          9 : 2         (4:1)

Branky: 2., 33., 79. a 85. Kocourek, 14. Vlček, 45. V. Šatara, 52. M. Pavlíček, 84. Doležal, 89. Dedera    –                  39. a 56. Vonásek (první PK)                         Rozhodčí: Kolář     ŽK: 2:3           Diváci: 60,

Sestava: Novotný – Neuber, M. Pavlíček, T. Pavlíček (72. Vojta), Doležal, V. Šatara (83. Švarc), Blažek, Vlček, Kocourek, Drechsler (45. Tesař), Dedera

Výsledek hovoří za vše, hrála se jednoznačná partie. Chybující obrana Ústrašína poprvé kapitulovala už ve 2. minutě a domácí se dostali na koně. Po přestávce Počátky už hrály na jistotu, přesto málem soupeři nastřílely dvouciferný počet branek.

25.10. 2014           muži  -  Čejov           5 : 0        (2:0)

Branky: 11. Kocourek, 13., 63. a 85. J. Smejkal, 80. Dedera(PK)      Rozhodčí: Večeřa       ŽK: 1:4    Diváků: 50

Sestava: Novotný – Marek, M. Pavlíček, T. Pavlíček, Doležal (40. M. Šatara), Kopečný (34. Švarc), V. Šatara, Vlček, Kocourek, J. Smejkal, Dedera

První půlhodinku domácí Čejov jasně přehrávali a vytvořili si dvoubrankové vedení. Po zraněních Kopečného a Doležala, jejich hra přece jen ztratila na kvalitě. Druhý poločas i tak přinesl tři góly v síti hostů.

2.11. 2014           Červená Řečice   -  muži       3 : 3        (0:1)

Branky: 27. Vlček, 69. Smejkal, 90. vlastní                   Rozhodčí: Kopecký     ŽK: 0:1    Diváci: 50

Sestava: Novotný – Neuber, M. Pavlíček, T. Pavlíček, Doležal (63. Tesař), Marek, Blažek, Vlček, Kocourek, Smejkal, Dedera.

Poločas byli lepší hosté, pak domácí přidali a skóre otočili. O výhru přišli v nastavení, kdy si po rohu srazil míč do vlastní sítě J. Dýnek.

9.11.2014   -   předehrávka  jara  2015

Plačkov  –  muži                 2 : 0           (1:0)

Rozhodčí: Mráček         ŽK: 0:4          Diváci: 40

Sestava: Novotný – Neubauer, Tesař, T. Pavlíček (65. M. Pavlíček), Doležal, Marek (75. Švarc), Blažek, Vlček, Kocourek, Šatara, Dedera.

Hosté si prakticky za celé utkání nevytvořili žádnou vyloženou šanci a tím pádem si ani nemohli odvézt nic jiného než prohru. Hra domácích měla k dokonalosti více než daleko, ale i tak to stačilo na vstřelení dvou branek.

JARO 2015

28.3.2015             muži   –   Pacov „B“            4 : 1       ( 2:0 )

Branky: 60. a 69. Kocourek, 15. Blažek, 41. T. Vlček – 75. L. Rybčák.     Rozhodčí: Poul.      ŽK: 0:2.    Diváci: 50.

Sestava: F. Novotný – Neuber (74. Vojta), M. Pavlíček, T. Pavlíček, Doležal, V. Šatara (69. Tesař), Blažek, Vlček, Kocourek, J. Smejkal, Dedera.

K utkání nadprůměrné úrovně přispěli rovným dílem oba soupeři, Pacov byl možná i častěji u míče, jenže téměř  vůbec  nestřílel. Domácí do přestávky získali dvoubrankový náskok, navíc tutovku neproměnil J. Smejkal. Po změně  stran se dvakrát prosadil ostrostřelec Kocourek, teprve potom hosté korigovali.

11.4.2015             muži  –  Božejov            3 : 3        (2:0)

Branky: 24. Kocourek, 51. Smejkal, 61. Měkuta     Rozhodčí: Čepl     ŽK: 4:2      Diváci: 50                                       Sestava: F. Novotný – Tesař (72. Švarc), M. Pavlíček, T. Pavlíček, Doležal, V. Šatara, Měkuta, T. Vlček, Kocourek, J. Smejkal, D. Dedera

Domácí herně nepřesvědčili, přesto si dokázali vytvořit tříbrankový náskok. Pak ale polevili na ostražitosti a nechali si od bojujícího Božejova nastřílet tři góly během deseti minut.

18.4.2015             muži  – VOLNO

25.4.2015             muži  –  Maraton PE         4 : 1          (3:0)

Branky: 7. Vlček, 18. a 57. Kocourek (první PK), 34. Měkuta – 55. Pahr

Rozhodčí: Šenigl     ŽK: 1:0   Diváci: 80,

Sestava: F. Novotný, Neuber (66. V. Šatara), M. Pavlíček, T. Pavlíček, J. Doležal, Tesař, Blažek, T. Vlček, Kocourek (82. Švarc), J. Smejkal, Měkuta

Maraton se sice snažil tvořit hru, ale do koncovky se dostával jen minimálně. Domácí hrozili z protiútoků, nebezpečný byl hlavně Vlček. První gól dal, druhý padl z penalty po faulu na něj. Pro domácí mimořádně poločasové skóre stanovil Měkuta. Po přestávce hosté z převahy jen snížili, ale vzápětí dal výsledku konečnou podobu domácí Kocourek.

22.5.2015             Žirov A   -  muži         0 : 1        (0:1)          Branka: Švarc

8.5.2015               Hořepník  -  muži        0 : 4        (0:1)

Branky: 32. Smejkal, 49. a 68. Švarc, 66. Měkuta                   Rozhodčí: Šenigl       ŽK: 1:1      Diváci: 50

Sestava: F. Novotný – Švarc, Pavlíček, Šatara, Doležal, Kopečný, Tesař, Měkuta, Marek, J. Smejkal (84. Háva),

D. Dedera.

Domácí naprosto vyhořeli v koncovce. Hosté hráli na brejky a čtyři z nich využili. Počátky podržel brankář Novotný.

9.5.2015             muži  –  Obrataň          1 : 2        (0:1)

Branky: 63. Doležal – 41. vlastní, 52. Melichar              Rozhodčí: Poul      ŽK: 3:0       Diváci: 40

Sestava: F. Novotný – Švarc, M. Pavlíček, V. Šatara, Doležal, Vojta (51. R. Háva), Blažek, Tesař, Marek, J. Smejkal, Měkuta

V podprůměrném zápase oba týmy hledaly tempo hlavně v prvním poločase. Gólu se dočkali hosté, když jim ho daroval dezorientovaný Šatara, který hlavou trkl míč do vlastní sítě. Po přestávce Melichar vedení Obrataně navýšil. Následoval tlak Počátek, který vyústil jen v gól Doležala. Vyrovnání zabránilo břevno.

16.5.2015             Kamenice nad Lipou „B“  –   muži          2 : 0          (0:0)

Rozhodčí: Faltýnek           ŽK: 3:2     Diváci: 30

Sestava: F. Novotný – Švarc, M. Pavlíček, Doležal, Neuber, A. Soukup, Háva, L. Vlček, D. Dedera, Kocourek. Posledních pět vzájemných zápasů vyhrály Počátky, ale ty přijely jen v deseti a tak domácí měli cestu za vítězstvím hodně usnadněnou. Střelecky se ovšem prosadili až po hodině hry, to po standardní situaci úspěšně dorážel Novák. Hosté se drželi na dostřel až do konce, v 86. minutě další dorážkou definitivně rozhodl M. David.

23.5.2015             muži   –   Žirovnice „B“           2 : 2            (0:1)

Branky: 48. a 52. Kocourek – 21. a 83. Musil                Rozhodčí: Večeřa           ŽK: 2:2      Diváci: 50

Sestava: Počátky: F. Novotný – Švarc (78. Vojta), M. Pavlíček, Neuber, Doležal, V. Šatara, Dvořák, Vlček, Kocourek, Měkuta, D. Dedera.           Žirovnice: Kolář – Musil, Doležal, Kešner (27. Severa), Plíhal, Metlička, Pokorný, Žižka, Tomšů (72. Buchta), Mach, Kořínek.

V prvním poločase měli domácí více ze hry, ale jejich střely se nevešly mezi tři tyče. Hosté se ujali vedení po přímém kopu Musila. Po změně stran vyrovnal Kocourek a následně poslal Počátky i do vedení. Poslední slovo v utkání měl opět Musil a vyrovnal na konečných 2:2.

30.5.2015             Ústrašín   -  muži              2 : 7           (0:2)

Branky: 57. a 65. Kocourek, 10. a 48. J. Smejkal, 36. Kopečný, 64. D. Dedera (PK), 77. J. Doležal (PK)

Rozhodčí: Blažek          ŽK: 2:3         Diváci: 60

Sestava: Novotný – Tesař (56. Vojta), Pavlíček, Šatara, Doležal, Kopečný (76. Soukup), Vojta, Vlček, Kocourek, Smejkal, Dedera.

V jednoznačném utkání hosté domácí přehrávali. Vynutili si hned tři pokutové kopy, dva z nich proměnili Dedera a Doležal.

7.6.2015             Čejov   -   muži           1 : 3         (0:2)

Branky: 4. F. Novotný, 22. Kocourek, 65. Doležal           Rozhodčí: Tousek          ŽK: 2:3         Diváci: 70

Sestava: T. Novotný – Švarc, M. Pavlíček, V. Šatara, Doležal, Kopečný (29. T. Pavlíček), Vojta, T. Vlček, Kocourek, Měkuta, F. Novotný.

Počátky vletěly do utkání po hlavě, když se už ve 4. minutě ujaly vedení po střele F. Novotného. Domácí potom útočili, ale do rychlého brejku jim utekl Kocourek a při zakončení se nemýlil. Po přestávce rychle snížil T. Marek, ale výhru hostů pečetil Doležal.

13.6.2015             muži – Červená Řečice           8 : 2         (3:0)

Branky: 2. Smejkal, 24. Kocourek, 32., 57., 62. a 64. Doležal (třetí PK), 68. Vlček, 78. Valeš

Rozhodčí: Kopecký         ŽK: 1:1          Diváci: 40      Sestava: T. Novotný – Švarc (68. Soukup), M. Pavlíček, V. Šatara, Doležal, F. Novotný, Marek, Vlček, Kocourek, J. Smejkal, Vojta (46. Valeš)

Domácí začali rychlým gólem a herní pohodu si udrželi po celý zápas. Hosté toho hlavně v prvním poločase moc nepředvedli, nastřelená tyč byla jedinou nebezpečnou situací. Přestávku orámoval hned čtyřmi góly počátecký Doležal, což duel definitivně rozhodlo.