VÝSLEDKY DALŠÍCH ZÁPASŮ

V sobotu hráli další zápas muži v Ústrašíně, žáci cestovali do Třeště a dorostenci odehráli své utkání v neděli proti Ždírci n./D. v Počátkách.

Ústrašín - muži 4:0 (2:0), rozhodčí: Kopecký, ŽK: 1:3, diváci: 30, sestava: Novotný Filip, Šatara Vojta, Tesař Michal, Plášil Lukáš, Brýna David, Macháček Jirka, Kopečný David, Šatara Milan, Lisý Tomáš, Smejkal Jirka, Dedera Tomáš

K dalšímu utkání jsme cestovali do Ústrašína, odjížděla velmi slepená sestava, pouze s jedenácti hráči. Domácí nás přehrávali po celou dobu utkání, do poločasu vstřelili dvě branky a až v závěru utkání jsme se mohli prosadit my, ale z penalty se nám to nepovedlo a z dalších šancí rovněž ne, takže body zůstávají zaslouženě v Ústrašně.

Dorost – Ždírec n./D. 3:2 (1:1), branky: 10 a 86 min Měkuta Radim, 77 min Pavlíček Martin (PK), rozhodčí: Doskočil Pavel, ŽK: 3:2, diváci: 20, sestava: Kolář V., Mach J. (59 min Blažek M.), Pavlíček M., Kořínek J. (71 min Švarc D.), Brož M., Hanzálek J., Rušil M., Kořínek M. (80 min Kořínek M.), Pavlíček T., Měkuta R., Omasta J., na střídačce ještě: Novotný T., Morava V.

Tentokrát jsme v závěru utkání získali vítězství se silným soupeřem a zajistili si tak přísun tří bodů.

st. žáci - Třešť 2:0 (1:0), branky: Hřebecký Tomáš, Svoboda Adam

ml. žáci - Třešť 0:7 (0:4)