přípravky, žáci, dorost, muži

Výsledky zápasů

Nový Rychnov - ml. přípravka 11:0 (3:0)

Žirovnice - st. přípravka – přeloženo z důvodu špatného počasí

Třešť - ml. žáci 2:9 (1:3), Branky: 3 x Novotný, 3 x Vrábel, Honců, Smejkal, Hřebecký

Třešť - st. žáci 4:1 (0:0), Branky: Dvořák

dorost - Jeřišno 10:3 (5:1), Branky: 5 x Měkuta, 2 x Kořínek, Cajz, Rušil, Tomšů

muži - Budíkov 1:3 (0:2), Branky: 83 min Smejkal, Rozhodčí: Marek Machač, ŽK: 2:2, Diváci: 50, Sestava: Novotný – Neuber, V. Šatara (72. T. Pavlíček), Mazanec, M. Pavlíček, Kopečný, Měkuta, Vlček, Brýna (62. Tesař), Smejkal, Marek

V úvodním poločase byli jasně lepší hosté, kteří se také zaslouženě dostali do vedení, když se prosadili L. Kavka a Páša. Domácím mohlo být i hůř, ale zachránil je brankář Novotný. Také první minuty druhé půle patřily Budíkovu, ale pak převzaly iniciativu Počátky. Jenže Vlček neproměnil stoprocentní šanci a Smejkal nastřelil břevno. A tak se vyplnilo přísloví: Nedáš, dostaneš. Z ojedinělého útoku hostů zvýšil na 3:0 Smereka. Poté se opět domácí tlačili do zakončení, ale vytěžili z toho jen korekci výsledku na 3:1. (deník)

Neděla 04.05.2014

Maraton PE – muži, Začátek zápasu: 14:30 hodin, Sraz: 13:30 hod., Odjezd: 13:45 hod.