VÍKEND PŘINESL POUZE JEDEN BOD

Muži prohráli vysoko na Maratonu 11:0, dorostenci inkasovali 7 branek ve Velkém Beranově. Starší žáci se postarali o jediný bod v Polné, mladší žáci Polné podlehli 5:2 a mladší přípravka prohrála v Lukavci 4:2.

Maraton PE   -   Muži 11:0 (7:0), rozhodčí: Michal Chvála, bez karet, diváci: 30, sestava: Novotný Filip, Tesař Michal, Pokorný Roman, Neuber Petr, Ištok Honza (65 min Šatara Milan), Hanzálek Jirka, Lysý Tomáš, Vávra Pepa, Valeš Míra, Brýna David, Dedera Tomáš.

V neděli jsme odjížděli do Pelhřimova na Maraton. Vzhledem k velké absenci důležitých hráčů bylo jasné, že slibný výsledek zřejmě nepřivezeme, ale nikdo nepočítal s tím, co nás opravdu čekalo. Domácí Maraton zcela ovládl zápas, dopřáli jsme mu dost prostoru a času pro kombinaci a rozehrávku. Už po půl hodině to bylo 5:0 a bylo po zápase.

Velký Beranov - Dorost, 7:1 (2:0), branky: Kořínek.

V poločase dorostenci ještě doufali a zápas nebyl ztracen. Druhou půlku však domácí ovládli.

Polná - St. žáci 1:1 (0:0), branky: Hřebecký T..

Starší žáci se postarali o jediný bod tohoto víkendu.

Polná - Ml. žáci 5:2 (2:2), branky: Novotný, Hřebecký M..

Mladší žáci ještě v polovině zápasu viděli na bod, ale domácí v druhé půlce rozhodli.

Lukavec - Ml. přípravka 4:2 (3:0), branky: 2 x Ešner.

Mladší přípravka zaspala začátek utkání a poté už skóre nestihla dotáhnout. Trenér byl však s výkonem našich nejmenších spokojen.