VÍKEND DOMÁCÍCH ZÁPASŮ

Muži nezvládli derby se Žirovnickou rezervou a prohráli 0:4. Dorostenci zabojovali a s favoritem remizovali. Mladší i starší žáci prohráli s Chotěboří. Mladší přípravka odehrála turnajově soutěžní kola v Jiřících.

Muži – Žirovnice „B“ 0:4 (0:2), rozhodčí: Machač Marek, ŽK: 1:2, diváci: 60, sestava: Novotný Filip, Zadák Petr, Burza Milan, Neuber Petr, Pokorný Roman, Lisý Ondra (7 min Valeš Miroslav (35 min Pavlíček Martin)), Tesař Michal, Blažek David, Vlček Tomáš, Dedera Tomáš (58 min Šatara Milan), Smejkal Jirka

Počáteckým se utkání nevydařilo, smůlu měli jak v zakončení, tak i v tom, že museli třikrát střídat pro zranění. Žirovnická rezerva předvedla větší chuť do hry a zaslouženě domácí přehrála. (deník)

Dorost - Třešť 2:2 (1:0), branky: 42 min a 69 min (PK) Kořínek M., rozhodčí: Kuchyňka Viktor, ŽK: 2:4 sestava: Kolář V., Mach J., Pavlíček M., Hanzálek J., Malý L., Švarc D., Rušil M., Kořínek M., Měkuta R., Cajz V., Omasta J., střídající: Novotný T., Pavlíček T..

St. žáci - Chotěboř 0:2 (0:1), rozhodčí: Nenadál Pavel, diváci: 30, sestava: Šára, Pomikáček, Severa, Hadrava, Jirsa, Hanzálek, Rušil, Svoboda, Hřebecký T., Dvořák, Dolák, střídající: Kasal, Novotný, Hřebecký M., Malý..

Ml. žáci - Chotěboř 2:6 (2:3), branky: 9 a 11 min Novotný F., rozhodčí: Nenadál Pavel, diváci: 50, sestava: Vít, Soukupová, Koudelka, Smejkal J., Ort, Novotný, Hřebecký M., Hlásný, Kyba, Severa, Pastuška.

Mladší přípravka odehrála turnajově soutěžní kola v Jiřicích.

ml. přípravka - A.F.C. Humpolec „A“ 5:3 (2:1), branky: 3 x Drápal, 2 x Pavlíček Michal

ml. přípravka - A.F.C. Humpolec „B“ 8:1 (4:1), branky: 4 x Ešner, 3 x Drápal, Filla

ml. přípravka - Jiřice 3:10 (2:5), branky: Drápa, Filla, Pavlíček Michal

ml. přípravka - Nový Rychnov 0:3 (0:2), branky: 3 x Drápa, 2 x Pavlíček Michal