výsledky zápasů, plán zápasů, tréninky

muži ve svém druhém utkání podlehli v těsném závěru Pacovu, dorostenci rozstříleli Rantířov

Výsledky zápasů

(příprava) dorost – Batelov 8:0

dorost – Rantířov 10:0 (6:0), Branky: 2 x Tomšů, 2 x Hadrava, 2 x Severa, Cajz, Brada, Drechsler, Svoboda

Pacov „B“ - muži 2:1 (1:1), branky: 40. a 89. Gavrecký (druhý PK) – 30. Kopečný David, rozhodčí: Faltýnek, ŽK: 1:6, ČK: 1:1 (90. Z. Rybčák – 90. Smejkal Jirka), diváci: 120, Sestavy: Pacov B: Pistulka – M. Miskai, Bezemek, Svoboda (66. J. Kuran), P. Miskai, Jan Přibyl (46. Pražák), Gavrecký, Kerouš, Z. Rybčák, Tomovič (76. Krátoška), Podolský. Počátky: Novotný F.– Neuber, Pavlíček, Doležal J., Tesař, Kopečný, Dedera D., Vlček T., Kocourek, Smejkal J., Dvořák (68. Vojta). Pacov měl po většinu utkání navrch, ale dlouho to na jeho vítězství nevypadalo. Hosty dostal do vedení po půlhodině hry lobem Kopečný. Ještě do přestávky dokázal Gavrecký alespoň srovnat. Ve druhé půli tlak domácích pokračoval, klíčovým se ukázal příchod Krátošky na hřiště. Po faulu na něj se pískala penalta, z níž Gavrecký rozhodl. (deník)

Plán zápasů

Sobota 23.08.2014

Speřice – dorost, začátek: 13:30 hodin, odjezd: 11:45 hodin

muži - Hořepník, začátek: 16:30 hodin

Čtvrtek 28.08.2014 (příprava)

st. + ml. žáci – společný přípravný zápas, začátek: 17:00 hodin, hřiště: Žirovnice

Tréninky na hřišti:

muži     -     úterý 18:00 hodin, pátek 18:00 hodin

dorost     -     úterý 18:00 hodin, pátek 18:00 hodin

ml. žáci     -     čtvrtek 16:00 hodin, hřiště Počátky

st. žáci     -     úterý 17:30 hodin, hřiště Žirovnice, čtvrtek 17:30 hodin, hřiště Žirovnice

ml. přípravka     -     pondělí 16:30 hodin, středa 16:30 hodin