vítězné tažení mužů končí

starší přípravka vstřelila 7 branek, i přes to vysoko prohrála s Pacovem, mladší přípravka Pacov porazila, dorostenci přivezli body ze Světlé a muži doma prohráli s Ústrašínem

starší přípravka - Pacov 7:23 (3:13), branky: 3 x Ešner, 2 x Drápal, Bejda, Pavlíček

mladší přípravka - Pacov 6:2 (6:1), branky: 4 x Vichr, Schejbal, Bártů

Svetlá nad Sázavou - dorost 0:2 (0:1), branky: Severa, Měkuta

muži - Ústrašín 0:3 (0:2), Rozhodčí: Tousek, ŽK: 3:1, ČK: 1:0 (76. T. Vlček), Diváci: 50, sestava: Soukup – Neuber, Švarc, T. Pavlíček, M. Pavlíček, Kopečný, Blažek (31. M. Šatara), Vlček, V. Šatara, Novotný (78. Vojta), Valeš (85. Herna).

Domácí byli nejblíže brance v 10. minutě, kdy se nakonec neprosadil Valeš. Poté se chopili otěží utkání hosté a dvěma zásahy před poločasem se ujali vedení 0:2. Po změně stran se ještě Počátky pokoušely o zvrat, ale Gebarovský utnul veškeré jejich šance na body. (deník)