výsledky - muži, dorost

Muži přivezli body z Božejova po dobré koncovce, dorostenci porazili po velkém boji nebezpečné Habry

Výsledky zápasů

Dorost - Habry    4:3    (3:1)           Branky: Cajz, Hadrava, Hanzálek, Tomšů

Božejov - Muži      1:4      (1:0)                    branky: 22. Fučík – 51. a 87. Kocourek, 52. Doležal, 83. Vlček              rozhodčí: Večeřa,   ŽK: 3:4,   diváci: 67.          Božejov: Hartl – Smejkal (52. Maršák, 76. Pavel Kubů st.), Josef Kumžák, Kocián, Menhard, Fučík, Jaroslav Kumžák, Kopejtko, Pavel Kubů ml., Havlík.              Počátky: Novotný – Neuber, M. Pavlíček, T. Pavlíček, Tesař, Doležal (84. M. Šatara), Dedera, V. Šatara, Kocourek, Vlček, Švarc.       Domácí herně nepropadli, měli mírnou převahu, ale jen těžko se prosazovali. Výjimkou byla 22. minuta, kdy se po narážečce trefil Fučík. Po změně stran mířily do černého už jen Počátky, skóre otočily slepenými brankami v rozmezí dvou minut.(deník)

Plán zápasů

Středa  3. 9. 2014

Starší + mladší přípravka  -  Pacov       začátek: 17:00 hodin

Sobota  6 .9. 2014

Telč  -  starší + mladší žáci         začátek v 9:00 / 10:45 hodin      odjezd  v  7:15 hodin

Neděle  7. 9. 2014

Rozsochatec  -  dorost                 začátek ve 13:00 hodin         odjezd v 10:30 hodin

MUŽÍ  -  VOLNO

Tréninky na hřišti:

muži     -     úterý 18:00 hodin, pátek 18:00 hodin

dorost     -     úterý 18:00 hodin, pátek 18:00 hodin

ml. žáci     -     čtvrtek 16:00 hodin, hřiště Počátky

st. žáci     -     úterý 17:30 hodin, hřiště Žirovnice, čtvrtek 17:30 hodin, hřiště Žirovnice

ml. přípravka     -     pondělí 16:30 hodin, středa 16:30 hodin