v celku povedený víkend

Mladší přípravka remizovala doma s Jiřicemi, starší Jiřice přehrála jasným výsledkem 10:4. Mladší žáci přivezli tři body z Kamenice nad Lipou, starší žáci tam prohráli. Dorostenci uzavírali víkend vítězstvím nad Tisem. Muži doma pohledným fotbalem přehráli Kamenickou rezervu.

Výsledky zápasů

ml. přípravka   –   Jiřice      2:2   (1:1),     Branky: Schejbal, Samek

st. přípravka   –   Jiřice     10:4   (5:2),     Branky: 7 x Ešner, 2 x Bárta, Pavlíček

Kamenice nad Lipou   -   ml. žáci     0:3  (0:3),     Branky: 2 x Drápak, Hamerník

Kamenice nad Lipou   -   st. žáci     3:0    (2:0)

dorost   -   Tis     6:0    (4:0),     Branky: 3 x Kořínek, 2 x Cajz, Hadrava

muži   –   Kamenice nad Lipou „B“     6:2    (4:1),      Branky: 14. a 33. Vlček, 18. a 67. Kocourek, 24. Měkuta, 61. Drechsler – 36. D. Hadač, 50. J. Růžička,       Rozhodčí: Šťastný, ŽK: 2:3, Diváci: 60.      Sestavy: Počátky: Novotný – Drechsler (82. Švarc), M. Pavlíček, T. Pavlíček, Doležal, Kopečný, Blažek (74. Tesař), Vlček, Kocourek (82. Neuber), Měkuta (90. M. Šatara), Dedera, Kamenice nad Lipou „B“: Hlavatý – Klusáček, Pfaur, Schober, L. Hadač, Zahradník (46. J. Růžička), Kupka, P. Macháček, Kašparec (80. D. Macháček), D. Hadač (46. D. Růžička), Strašík.         K velmi dobré kvalitě zápasu přispěly obě strany, přesto měly hlavně v prvním poločase výrazně navrch Počátky. Ty získaly vedení 4:0. Hosté góly orámovali přestávku, ale zápas už nezdramatizovali. Na snížení J. Růžičky totiž rychle reagovali Drechsler a Kocourek.

Plán zápasů

Středa 08.10.2014

Žirovnice - st. + ml. přípravka,     začátek: 17:00 hodin

Sobota 11.10.2014

st. + ml. žáci - Pelhřimov,      začátek: 09:00/10:45 hodin,      hřiště: Žirovnice

Neděle 12.10.2014

Luka nad Jihlavou - dorost,      začátek: 11:30 hodin,      odjezd: 09:30 hodin

Žirovnice „B“ - muži,      začátek: 15:00 hodin,      odjezd: 14:30 hodin,      sraz: 14:15 hodin

Tréninky na hřišti:

muži - úterý    17:30 hodin, pátek 17:30 hodin

dorost - úterý    17:30 hodin, pátek 17:30 hodin

ml. žáci - čtvrtek    16:00 hodin, hřiště Počátky

st. žáci - úterý    17:30 hodin, hřiště Žirovnice, čtvrtek 17:30 hodin, hřiště Žirovnice

ml. přípravka - pondělí    16:30 hodin, středa 16:30 hodin

st. přípravka - úterý    17:00 hodin

Zpráva pro všechny trenéry: po tréninku se musí všechny přenosné branky převracet a pokládat na zem!!!