Toto kolo soutěží přineslo i body

Muži porazili na domácím trávníku Senožaty 2:1. Dorostenci přehráli suveréna z Kamenice 3:1. Starším žákům se zápas nepovedl a podlehli doma Speřicím 1:10, mladší si vedli lépe, přesto prohráli se Speřicemi 3:4. Naši nejmladší odehráli dvojzápas s A.F.C Humpolcem „A“ a B“, s „A“ prohráli 1:3 a s B“ 0:1.

Muži - Senožaty 2:1 (1:0), branky: 30 min Valeš Míra, 82 min Měkuta Radim, rozhodčí: Chvála Michal, ŽK: 2:1, diváci: 30, sestava: Novotný Filip, Plášil Lukáš, Tesař Michal, Neuber Petr, Brýna David, Lisý Ondra, Kopečný David, Ištok Honza (46 min Hanzálek Jirka), Pavlíček Martin, Valeš Míra (46 min Měkuta Radim), Dedera Tomáš, na střídačce ještě připraveni: Macháček Jirka, Lysý Tomáš, Brož Michal, Švarc David, Šatara Milan

V sobotu jsme přivítali doma celek Senožat. Zápas začal naší převahou, vytvořili jsme si spoustu šancí, ale branku nevstřelili. Až ve 30 minutě se prosadil Míra Valeš. Do konce poločasu pokračovalo neproměňování šancí. V druhé půlce se vyvíjela hra obdobně. Naše zahazování šancí bylo potrestáno, hosté srovnali z penalty na 1:1 a rázem nastalo drama. Hru jsem však i dále ovládali, jen ta branka ne a ne padnout, naštěstí v 82 minutě Radim Měkuta dorážel a upravil tak na 2:1 a potvrdil naši převahu.

Dorost – Kamenice nad Lipou 3:1 (2:0), branky: Kořínek M., Rušil, Měkuta Radim, ČK: 1:1 (Pavlíček Martin)

V neděli se střetli dorostenci v Žirovnici s leaderem soutěže. Očekával se jasný průběh utkání, avšak realita byla jiná. Naši dorostenci zaslouženě vyhráli a doma zůstávají všechny tři body.

St. žáci - Speřice 1:10 (0:6), branky: Novotný Filip, rozhodčí: Podoba Tomáš, diváci: 30, sestava: Šára J., Blažek J., Severa T., Hadrava V., Jirsa M., Hanzálek V., Rušil V., Malý P., Svoboda A., Hřebecký T., Novotný F, na střídačce začínali: Dvořák M., Hřebecký M., Kasal T.

Ml. žáci - Speřice 3:4 (3:2), branky: 2 x Novotný Filip, Hlásný Filip, rozhodčí: Podoba Tomáš, diváci: 30, sestava: Ferda A., Soukupová N., Koudelka S., Smejkal J., Ort L., Hadrava J., Hřebecký M., Novotný F., Hlásný F., Vít T., Kyba T., na střídačce začínali: Korber M., Pastuška M., Severa L.

Ml. přípravka – A.F.C. Humpolec „A“ 1:3 (1:1), branky: Ešner Kryštof, rozhodčí: Šatara Milan, diváci: 30, sestava: Bejda L., Altman Š., Březina J., Ešner K., Filla J., Kocmánek A., Pavlíček M., Petrů O., Smejkal T., Janů J., Bureš J.

Ml. přípravka – A.F.C. Humpolec „B“ 0:1 (0:0), rozhodčí: Šatara Milan, diváci: 30, sestava: Bejda L., Altman Š., Březina J., Ešner K., Filla J., Kocmánek A., Pavlíček M., Petrů O., Smejkal T., Janů J., Bureš J.