první srpnové výsledky

Muži mají body tři, dorostenci jeden.

Výsledky zápasů

Polná „B“ - dorost 1 : 1 (0:0), branky: Severa

muži - Plačkov 3 : 0 (3:0), Branky: 7. a 15. Kocourek, 21. Měkuta, Rozhodčí: D. Poul, bez ŽK, Diváci: 40. Poločas: 3:0, sestavy: Počátky: Novotný – Marek, Pavlíček, Měkuta, Doležal, Drechsler, Vlček, Wiener, Kocourek, Smejkal, Dedera. Plačkov: Novotný – Mottl, Tesař, R. Štěpán, Z. Štěpán, Kubů, Kalivoda, Slavík, Huml, Schoula, Kratochvíl.

Zápas v Počátkách měl být jedním ze šlágrů kola. Repríza loňského zahajovacího duelu, ve kterém chtěli Spartakovci oplatit hostujícímu Plačkovu rok starou porážku. To se jim sice podařilo, ale...Utkání dvou ambiciózních klubů, jejichž kádry jsou prošpikovány hráči se zkušenostmi z vyšších soutěží, trvalo pouhých dvacet minut. Plačkovští totiž vinou administrativní chyby byli nuceni nastoupit pouze s osmi hráči, když se jim ve dvacáté minutě zranil kapitán Tesař, nezbylo rozhodčímu Poulovi nic jiného, než zápas předčasně ukončit. Po příjezdu hostů nastala při zápisu komplikace, kde zjistili, že čtyři hráči ze sestavy nemají potvrzení na FAČR u fotky, tudíž jim nezbylo nic jiného, než se porvat o body v osmi hráčích. Od úvodní minuty bylo na hřišti jen jedno mužstvo a to Počátecké. Plačkov čelil nájezdům domácích, ale v osmi hráčích se toho moc dělat nedalo, jen bránit. V sedmé a patnácté minutě se prosadil střelec Počátek Vladimír Kocourek po krásných přihrávkách Tomáše Vlčka, respektivě Jirky Smejkala a ve 21. minutě zvyšoval na 3:0 Radim Měkuta. Tomuto gólu předcházela srážka hostujícího gólmana s kapitánem Radkem Tesařem, který pro zranění odstoupil ze hry a s ním i celý Plačkov. Hra byla ve dvacáté třetí minutě ukončena za stavo 3:0 pro domácí celek.

ml. přípravka – pondělí 17.08.2015 od 16:30 hodin pak každé pondělí + střed

Zpráva pro všechny trenéry: po tréninku se musí všechny přenosné branky převracet a pokládat na zem!!!