povedený víkend Spartaku

Muži přehráli jasným výsledkem Červenou Řečici, dorostenci vyhráli doma nad silným Měřínem.

Výsledky zápasů

dorost - Měřín 2 : 0 (1:0), Branky: Kořínek, Drechsler

Červená Řečice - muži 0 : 5 (0:3), Branky: 10. P. Wiener, 36. V. Kocourek, 38. M. Pavlíček, 62. V. Kocourek, 73. M. Tesař, Rozhodčí: Faltýnek, ŽK: 0:1, Diváci: 40, Sestavy: Červená Řečice: P. Dýnek - J. Popovič, J. Dýnek, L. Chvalkovský, F. Košťál - A. Kníže, D. Roubal, J. Kysela (20. K. Hovorka), M. Kubánek - L. Vávra, Z. Káva, Počátky: A. Soukup - M. Pavlíček ,M. Tesař (74. T. Pavlíček), P. Neuber ,D. Dedera - J. Doležal ,P. Drechsler (64. J. Vojta), V. Kocourek, V. Šatara - P. Wiener ,T. Vlček.

Počátky na tento zápas musely povolat až brankářskou trojku. V týdnu se zranil Tomáš Novotný a den před odjezdem i brankářská jednička Filip Novotný. Nic to nemění na tom, že Počátky do Řečice odjížděly v celku silné sestavě, ve které už ovšem chyběl Jiří Smejkal, který byl tahounem tohoto týmu. Ten z důvodu stěhování již v Počátkách působit nebude. Zápas začal s malým zpožděním, které zavinil místní internet, ale vše se v poločase v pořádku vyřešilo. V úmorném vedru se hrál ne příliš pohledný fotbal plný nepřesností na obou stranách. V prvním poločase měly více ze hry Počátky. Hned v 10. minutě se uvedl svým prvním gólem v novém působišti Pavel Wiener, když přihrávku Doležala nešťastně blokoval domácí hráč a přihrál přesně na nohu Wienera, který umístěnou střelou k tyči dával na 1:0 z pohledu Počátek. Ve 36. minutě šutér počáteckého fotbalu Vladimír Kocourek zvyšoval na 2:0 po závaru v řečické obraně. Do poločasu se ještě podařilo vsítit branku předstoperovi Martinu Pavlíčkovi, který si nádherně vyjel a brankáři nedal sebemenší šanci. Ve druhém poločase bylo zpříjemnění hry, že se lehce zatáhlo, ale i tak se hrál pouze průměrný zápas, k čemuž napomohl povrch, na kterém se v Řečici hraje. Jak říkají hráči, jedeme do Řečice na ten beton. V 62 minutě se počáteckým povedla krásná akce na jeden dotek, jmenovitě Šatara - Drechsler - Wiener - Kocourek. Třetí jmenovaný krásně nacentroval na hlavu osamoceného Kocourka a ten se tváří v tvář brankářovi nemýlil. V 73. minutě završil pěti brankový příděl Michal Tesař, když na levé straně dostal přihrávku od Tomáše Vlčka a svou oblíbenou šajtlí k tyči rozvlnil sít za brankářem Dýnkem popáté. Řečice ohrozila počáteckou branku a fotbalového důchodce v ní, Aleše Soukupa, jen sporadicky a až v závěru, kdy dokonce i nastřelila tyč. Počátky si dovolily i v závěru pobavit diváky Řečice a s místními šutéry si dali báčko, kdy běhal pouze míč a soupeř. Počátky si tak odvezly z Řečice pohodlnou výhru 5:0 a před nedělními boji se posunuly na druhé místo za Horní Cerekev. Zdroj: http://www.fotbalunas.cz/zapas/37058/

st. + ml. přípravka – pondělí + středa 16:30 hodin

Zpráva pro všechny trenéry: po tréninku se musí všechny přenosné branky převracet a pokládat na zem!!!