PLÁN PŘÍPRAVNÝCH ZÁPASŮ + AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY

MUŽI + DOROST

3.3.2013, Muži - Žirovnice "B", začátek: 14:00 hodin, ÚT Pelhřimov, sraz 12:30 hodin, odjezd 12:45 hodin. V tomto utkání jsme prohráli 1:2, když po poločase jsme vedli 1:0, branku vstřelil Petr Neuber, sestava: Novotný F., Pokorný R., Burza M. ml., Neuber P., Pavlíček M., Zadák P., Kopečný D., Lisý O., Brýna D., Valeš M. (Ištok J.), Šatara M. (Švarc D.), rozhodčí: Doskočil Pavel, bez karet.

9.3.2013, Dorost - ml. dorost Pelhřimov, začátek: 10:00 hodin, ÚT Pelhřimov. V tomto utkání prohráli naši dorostenci 4:3, když poločas ončil 3:0, branky vstřelil v 67 minutě Omasta a v 69 a 77 minutě Měkuta Radim, sestava byla následující: Kolář, Pavlíček T., Omasta, Mach J., Švarc, Cajz, Pavlíček M., Rušil, Malý, Kořínek, Měkuta, střídali: Hanzálek a Mach J..

16.3.2013, Dorost - Dačice, začátek: 14:00 hodin, hřiště bude upřesněno podle počasí. Dorostence vedli po poločase 2:0, když se prosadil nejprve z pokutového kopu Kořínek M. a pak přidal další branku Měkuta Radim, v druhé půlce však soupeř zabral a vstřelil čtyři branky, výsledek tady byl 2:4.

17.3.2013, Muži - Telč, začátek: 10:00 hodin, odjezd: 8:45 hodin, sraz 8:30 hodin, ÚT Pelhřimov. Se silným soupeřem jsme prohráli 1:3, poločas končil 1:2 a naši jedinou branku vstřelil Míra Valeš, sestava: Novotný Filip, Zadák Petr, Pokorný Roman, Neuber Petr, Pavláček Martin (46 min. Švarc David), Kopečný David, Ištok, Šatara Milan, Tesař Michal, Brýna David a Valeš Miroslav.

23.3.2013, Muži - Hořepník, začátek: 14:00 hodin, odjezd: 12:30, Sraz: 12:15, hřiště: Hořepník

venkovní výběhy mužů a dorostenců probíhají každý volný víkend v sobotu od 13:30 hodin

23.3.2013 odehrají dorostence v Žirovnici první mistrovské utkání proti Měřínu, začátek bude ve 14:00 hodin