VÝSLEDKY ZÁPASŮ - muži, dorost, st. žáci, přípravka

Muži prohráli smolně v Žirově. Dorostenci prohráli domácí zápas s Radostínem a poté i ve Světlé. Straší žáci prohráli v Pelhřimově, mladším se zápas odložil. Přípravka přehrála Lukavec.

Žirov – Muži 1:0 (0:0), rozhodčí: Ságl, ŽK: 0:1, diváci: 20, sestava: Novotný – Neuber, Soukup A., P. Zadák, Novotný, Zadák Z., Lisý, Vlček T., Šatara M, Smejkal J, Tesař.

Utkání na velmi těžkém terénu moc fotbalové krásy nepobralo. Počátky velmi dobře bránily, domácí rozhodli šťastnou napůl vlastní brankou. (deník)

Dorost – Radostín nad Oslavou 0:2 (0:1), rozhodčí: Beseda, ŽK: 1:1, diváci: 20, sestava: Novotný T.– Kolář O., Pavlíček M., Hanzálek J., Malý L. (46 min Blahník J.), Cajz V. (46 min Kolář V.), Rušil M., Kořínek M., Švarc D. (66 min Pavlíček T.), Měkuta R., Mach J.

Světlá nad Sázavou – dorost 7:2 (4:2), branky: Kořínek, Rušil.

Pelhřimov „B“ - St. žáci 4:3 (3:1), branky: 3 x Dolák.

Pelhřimov „B“ - Ml. žáci - ODLOŽENO.

Přípravka – Lukavec 6:2 (3:1), branky: 3 x Ešněr, 2 x Drápal, Pavlíček, sestava: Bejda, Altman, Bureš, Ešněr, Filla, Kocmánek, Pavlíček, Petrů, Smejkal, Janů, Vichr, Kříž.

!!! POSLEDNÍ ZÁPAS MUŽŮ S ČEJOVEM PŘELOŽEN Z NEDĚLE NA SOBOTU, ČAS ZŮSTÁVÁ !!!