muži stále na vítězné vlně

starší přípravka si poradila s Černovicemi, mladší těsně prohrála v Žirovnici, mladší žáci potvrdili své prvenství a porazili Chotěboř, starší s ní prohráli, dorostenci sahali po bodu ve Speřicích a muži přehráli Červenou Řečici

Výsledky zápasů

Černovice - st. přípravka      3:6    (2:2),      Branky: 2 x Drápal, 2 x Kocmánek, Ešner, Janko         yes

Žirovnice – ml. přípravka      4:3    (3:1),      Branky: 2 x Vichr, Schejbal

ml. žáci - Chotěboř      4:3    (3:2),       Branky: 2 x Hřebecký M. (1 x PK), Vrábel, Honců     smiley

st. žáci - Chotěboř      1:4    (1:3),      Branky: Péč

Speřice - dorost      2:1    (1:0),      Branky: Rušil

Muži – Červená Řečice      1:0    (1:0),      Branky: 38 min Vlček T. (PK),    Rozhodčí: Kolář,    ŽK: 5:1,    Diváci: 50,      Sestava: Soukup – Neuber, Tesař, T. Pavlíček, M. Pavlíček, Kopečný, Blažek (60. F. Novotný), Vlček, V. Šatara, R. Háva (81. M. Šatara), Valeš        cheeky

V 25. minutě se dostal do šance domácí Blažek, ale v úniku sám na gólmana se neprosadil. Utkání rozhodla 38. minuta, kdy se trefil Vlček, který potrestal z penalty faul na Tesaře. Hosté se do vyložené šance nedostali a dokázali na branku domácích poslat jen jednu hlavičku. (deník)

Plán zápasů:

Středa 04.06.2014

st. přípravka - Lukavec,     Začátek zápasu: 17:00 hodin

Sobota 07.06.2014

Pacov - st. + ml. žáci,      Začátek zápasu: 13:00/14:45 hodin,      odjezd: 11:00 hodin

Plačkov A - muži,      Začátek zápasu: 15:00 hodin,      sraz: 13:30 hodin,      odjezd: 13:45 hodin

Neděla 08.06.2014

dorost – Luka nad Jihlavou,      Začátek zápasu: 14:00 hodin,      hřiště: Počátky