DRUHÉ KOLO NOVÉ SEZÓNY

MUŽI + DOROST

Muži - Obrataň   2:2 (0:2), branky: 51 min Dedera Tomáš (PK), 72 min Kopečný David, ČK: 1:0 (62 min Dedera Dušan), ŽK: 3:1, Diváci: 50, rozhodčí: Tousek Martin, Přibyl Václav, Šefčík Jiří, sestava: Filip Novotný, Vojta Šatara, Míra Valeš (23 min Honza Ištok), Dušan Dedera, Petr Neuber (33 min Pepa Kozelek), Michal Tesař, David Brýna, Pepa Vávra, David Kopečný (K), Tomáš Dedera, Ondra Lisý

Druhý zápas nové sezóny začal katastroficky, po našich chybách se hosté ujali vedení 0:2 a do kabin jsme šli se svěšenou hlavou a zaslouženě prohrávali. V druhé půlce se naše hra vyrovnávala a my se dostávali i do šancí. Z penalty se nejprve prosadil Tomáš Dedera. Poté padla po šarvátce na každé straně červená karta a nám hra v desíti seděla více a z jedné akce se prosadil David Kopečný a upravil tak na konečných 2:2. Musíme podotknout, že zápas byl poznamenán hned triem rozhodčích, především hlavní z nich moc nezazářil. Hlavně výkonem z druhé půlky se dá říci, že remíza je spravedlivá. V dalším kole zavítáme v neděli na půdu Božejova.

Dorost - Luka   1:4 (1:2), branka: Kořínek J.