DALŠÍ VÝSLEDKY MUŽŮ A DOROSTENCŮ

Muži zdolali doma Kamenické béčko 4:1. Dorostenci brali ze dvou zápasů pouze bod. Ostatní mužstva nehrála.

Muži – Kamenice nad Lipou „B“ 4:1 (4:0), branky: 5 a 21 min Smejkal Jirka, 10 min Měkuta Radim, 36 min Kopečný David, rozhodčí: Obranec Dušan, ŽK: 2:1, ČK: 1:0 (65 min Švarc), diváci: 30, sestava: Novotný Filip – Neuber Petr, Soukup Aleš, Tesař Michal, Zadák Petr, Kopečný David, Vlček Tomáš, Pokorný Roman, Pavlíček Martin (46 min Švarc David), Smejkal Jirka, Měkuta Radim (67 min Šatara Milan).

Na těžkém terénu si Počátky v první půli vytvořily hned čtyřbrankový náskok. Hosté nebyli o tolik horším týmem, ale trápila je koncovka. Navíc měli smůlu, hned třikrát nastřelili břevno. (deník)

Dorost - Měřín 1:1 (0:1), branky: Měkuta Radim.

Dorost - Rozsochatec 3:4 (0:1), branky: Pavlíček Martin, Měkuta Radim, Hanzálek Václav.