Muži remizovali doma s Božejovem, dorostenci remizovali v Habrech.

Výsledky zápasů

muži – Božejov 3:3 (2:0), Branky: 24. Kocourek, 51. Smejkal, 61. Měkuta, Rozhodčí: Čepl, ŽK: 4:2, Diváci: 50. Sestavy: Počátky: F. Novotný – Tesař (72. Švarc), M. Pavlíček, T. Pavlíček, Doležal, V. Šatara, Měkuta, T. Vlček, Kocourek, J. Smejkal, D. Dedera, Božejov: Mach (69. Hašek) – Smejkal, Maršák, Josef Kumžák, Pejcl, Fučík, Carva (71. P. Kubů ml.), Jaroslav Kumžák, Kopejtko (66. Šátek), P. Kubů st. (79. Matouš), Kocián.

Domácí herně nepřesvědčili, přesto si dokázali vytvořit tříbrankový náskok. Pak ale polevili na ostražitosti a nechali si od bojujícího Božejova nastřílet tři góly během deseti minut.

Habry – dorost 1:1 (0:1), Branky: Kořínek.

Plán zápasů

Sobota 18.04.2015

muži - VOLNO

dorost - Rozsochatec, začátek: 13:00 hodin, hřiště: Žirovnice

Tréninky na hřišti:

muži - pátek 18:00 hodin

dorost - pátek 18:00 hodin

ml. žáci - čtvrtek 16:00 hodin, hřiště Počátky

st. přípravka - úterý 17:00 hodin, čtvrtek 17:00 hodin

Zpráva pro všechny trenéry: po tréninku se musí všechny přenosné branky převracet a pokládat na zem!!!