Další výsledky přinesl poslední slunný víkend září

Výsledky zápasů

ml. přípravka – Žirovnice 5 : 3 (2:2), Branky: 2 x Karas T., Vltavská, Prokýšek T., Filla

st. přípravka – Žirovnice 6 : 3 (3:2), Branky: 2 x Schejbal, 2 x Karas M., Semotán, Samek

Ždírec n./D. - ml. žáci 3 : 3 (2:2), Branky: Pacholík, Dufek

Ždírec n./D. - st. žáci 6 : 0 (0:0)

Žirov - dorost 0 : 2 (0:0), Branky: 55. Dvořák, 79. Malý, Rozhodčí: TŮMA Petr

Muži – SK Věžnice 3 : 3 (2:1)

Branky: 30. P. Wiener, 39. V. Kocourek, 75. P. Wiener - 19. D. Pertlíček, 49. D. Pertlíček, 56. T. Klement

Sestavy: TJ Spartak Počátky: F. Novotný - L. Matys, R. Měkuta (65. O. Lisý), V. Kocourek, P. Wiener, T. Vlček, D. Blažek (85. T. Pavlíček), J. Doležal, M. Tesař, M. Pavlíček, D. Dedera

SK Věžnice: D. Drahoš - P. Mottl, F. Dymáček, M. Fazekaš (46. M. Chalupník), Z. Smutný, D. Pertlíček, T. Klement (90. T. Kunc), M. Chalupník, M. Štohanzl, M. Fikejz, V. Kunc

Rozhodčí: STRATENÝ Michal - SOUKUPOVÁ Věra, ČAMRA Jiří

ŽK: 10. R. Měkuta, 62. M. Pavlíček - 11. Pertlíček, 62. Štohanzl, 85. Klement

Počet diváků: 102

Hosté přijeli již v téměř kompletní sestavě na hřiště v Počátkách. Na pěkném hřišti se hostům hrálo dobře a ujali se vedení v 19. minutě Davidem  Pertlíčkem. V dalším průběhu utkání se hostům nepodařilo uhlídat dva zkušené domácí borce Pavla Wienera  a Vladímíra Kocourka, kteří se také postarali  góly v 30. a 39. minutě o obrat zápasu a vedení domácích 2:1. Tímto výsledkem také poločas skončil. V druhém poločase se hostům úspěšně dařilo eliminovat ofsajd systém domácích, čímž vzniklo během poločasu pro domácí několik nebezpečných situací. Ve 49. minutě skóroval opět za hosty David Pertlíček. V 56. minutě šli hosté do vedení po gólu  Tomáše Klementa. V 75.minutě naopak hosté pustili do brejkové situace domácího Pavla Wienera ten skóre zápasu vyrovnal.

Plán zápasů

Středa 28.09.2016

mladší + starší přípravka – Kamenice nad Lipou, začátek v 10:00 hodin

st. + ml. žáci - Telč, začátek v 09:00/10:45 hodin, hřiště Žirovnice

Sobota 01.10.2016

st. + ml. žáci – Kamenice nad Lipou, začátek v 09:00/10:45 hodin, hřiště Počátky

Černovice - muži, začátek v 15:00 hodin, odjezd ve 13:30 hodin

Neděle 02.10.2016

Kamenice n./L. – mladší + starší přípravka, začátek v 10:00 hodin

Dorost – Nový Rychnov, začátek v 10:00 hodin, hřiště Počátky

Tréninky na hřišti:

muži + dorost – úterý + pátek 18:00 hodin

ml. + st. žáci – úterý 17:00 hodin v Počátkách, čtvrtek 17:00 hodin v Žirovnici, odjezd 16:45 z autobusového nádraží

st. přípravka - úterý + čtvrtek 16:30 hodin

ml. přípravka - pondělí + středa 16:30 hodin

st. garda - pátek 18:00 hodin

Zpráva pro všechny trenéry: po tréninku se musí všechny přenosné branky převracet a pokládat na zem!!!