VÝSLEDKY DALŠÍCH ODEHRANÝCH ZÁPASŮ

Muži ve středu prohráli v Obratani, v sobotu zvítězili v Senožatech. Dorostenci prohráli v sobotu vysoko v Kamenici nad Lipou. Straší žáci v neděli remizovali ve Spedicích, mladší tam prohráli.

SK Obrataň - Sk Spartak Počátky 4:0 (2:0), rozhodčí: Přibyl, ŽK: 1:2, diváci: 70, sestava: Novotný Filip – Neuber Petr, Burza Milan ml., Zadák Petr, Pokorný Roman, Blažek David, Brýna David (10. Novotný Tomáš), Šatara Milan, Švarc David, Měkuta Radim, Valeš Míra (odstoupil ve 37 minutě a dohrávalo se v deseti lidech).

V bojovném utkání měli jasně navrch domácí a zaslouženě zvítězili. Počátky bojovaly především s nepřesnou rozehrávkou, navíc se jim vůbec nedařilo v koncovce. (deník)

Sokol Senožaty - SK Spartak Počátky 1:5 (0:1), góly: 75., 79. a 85. Vlček Tomáš, 72. Smejkal Jirka (PK), 38. Měkuta Radim, rozhodčí: Čepl, ŽK: 0:3, diváci: 70, sestava: Novotný Filip – Neuber Petr, Soukup Aleš, Zadák Petr, Pokorný Roman, Kopečný David (C), Vlček Tomáš, Blažek David (72. Švarc David), Tesař Michal, Smejkal Jirka, Měkuta Radim (79. Šatara Milan), na střídačce ještě - Novotný Tomáš, Pavlíček Tomáš.

K vidění bylo pohledné a vyrovnané utkání. Hosty nasměroval k zisku všech bodů proměněný pokutový kop v 72. minutě. Pak domácí otevřeli hru, což potrestal hattrickem Vlček. (deník)

Kamenice nad Lipou - Dorost 8:0 (5:0)

Speřice - St. žáci 3:3 (2:2).

Speřice - Ml. žáci 1:0.